Naujai atvykusių vaikų tėveliams

Gerbiamieji tėveliai, prašome atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Jūsų nuoširdūs atsakymai – mūsų veiklos organizavimo sėkmė ir sėkmingos vaiko adaptacijos prielaida.

Užpildytą anketą maloniai prašome siųsti įstaigos el. p. rastine@zemuogele.vilnius.lm.lt

Iš anksto dėkojame.

ANKETA MAMAI IR TĖČIUI

Sėkmingą vaiko adaptaciją leminatys veiksniai

BŪSIMŲJŲ UGDYTINIŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI

Gerbiamieji tėveliai maloniai kviečiame susipažinti su įstaigos lopšelio grupių aplinka. Deja, karantino metu apsilankymas įstaigoje yra draudžiamas. Tad, tikimės, jog sudėtos nuotraukos suformuos pirmą įspūdį apie ankstyvojo amžiaus vaikų grupių erdvę.

Taigi, grupė turi šias atskiras erdves: rūbinė, grupė (bendroji erdvė), miegamasis, tualetas-prausykla.

Kiekviena grupė turi atskirą įėjimą iš lauko vedantį į rūbinę. Rūbinėje įrengtos individualios spintelės vaikų drabužiams ir asmeniniams daiktams susidėti. Vaikų kūrybiniai darbeliai sudedami į asmeninį kiekvieno vaiko darbų saugojimo segtuvą. Stenduose talpinama aktuali informacinė medžiaga.

„Vieversiukų“ gr. 

  

„Nykštukų“ gr.

 

„Kiškučių“ gr.

 

Grupės bendrojoje erdvėje organizuojamas vaikų maitinimas bei edukacinė veikla. Edukacinė aplinka kuriama atsižvelgiant į vaikų amžių, interesus ir poreikius (judėti, žaisti, tenkinti savo smalsumą, produktyviai ir kūrybingai veikti). Tam, kad vaikai visada galėtų įgyvendinti savo sumanymus, jiems sudaromos palankios sąlygos tai atlikti, nuolat kuriant lanksčią ir mobilią ugdymosi aplinką.

„Vieversiukų“ gr.

 

„Nykštukų“ gr.

  

„Kiškučių“ gr.

 

Vaikų miegas organizuojamas atskiroje, gerai išvėdintoje patalpoje. Vaikai miega jų ūgį atitinkančiose lovose, švarioje, natūralaus audinio patalynėje. Lovų yra tiek, kiek grupėje yra lankančių vaikų.

„Vieversiukų“ gr.

„Nykštukų“ gr.

„Kiškučių“ gr.

Tualetuose – prausyklose yra:
– rankšluostinė ir asmeninis kiekvieno vaiko rankšluostis;
– lentyna naktipuodžiams ir asmeninis kiekvieno vaiko naktipuodis.

Visomis reikiamomis sanitarijos ir higienos priemonėmis, kurios reikalingos ankstyvojo amžiaus  vaikų grupėje, pasirūpina įstaiga.

„Vieversiukų“ gr.

„Nykštukų“ gr.

„Kiškučių“ gr.