Seminaras

VŠĮ „Mokymų ir psichologinio konsultavimo centras“ rugsėjo 15 dieną organizuoja seminarą tėveliams ir pedagogams  „VAIKO MOTYVAVIMAS VEIKLAI“ ONLINE.

Seminaras skirtas tėveliams, pedagogams ir visiems, kas domisi vaiko psichologija.
Seminaro tikslas – sužinoti būdus ir psichologinius, kaip motyvuoti vaiką veiklai (mokymuisi, sportui, tvarkymuisi). Bus analizuojamas amžiaus tarpsnis nuo 5 iki 12 metų.
Jei Jūsų vaikas nieko nenori, niekas jam neįdomu, už bet kokius veiksmus tikisi apdovanojimo ar prizo, kiekvienam darbui vaiką reikia įtikinėti, jis yra linkęs atsikalbinėti ar derėtis – šis seminaras yra skirtas Jums.
Seminaro metu bus pristatomos kalbėjimo schemos, kurios padeda motyvuoti vaiką veiklai, analizuojami psichologiniai metodai, skatinantys vaiką būti savarankišku ir prisiimančius atsakomybę už save.
Rugsėjo 14 dieną gausite 1 val. 30 min. audio įrašą, kurį galėsite klausyti Jums patogiu metu, o rugsėjo 15 dieną 19 val. vyks 1 valandos trukmės grupinė konsultacija online ZOOM programoje. Konsultacijos metu galėsite užduoti Jums aktualius klausimus apie vaiko motyvavimą.
Seminarą ves psichologės-psichoterapeutės Gintarė Jurkevičienė ir Vitalija Mikutaitienė.
Kaina: 15 eurų.
Informacija ir registracija: mpkcentras@gmail.com arba 8 689 96381