Seminaras tėveliams

Laba diena, gerbiamieji Tėveliai,

Kiekvienas vaikas pradėjęs lankyti darželį išgyvena adaptacijos periodą. O tėvai kartu su juo mokosi gyventi kitokiu ritmu, kuris paremtas naujomis taisyklėmis.

Tėveliai su nerimu laukia rugsėjo 1-osios, kai vaikas turi pradėti lankyti darželį. Vasara – atostogų metas, ir tai yra geras laikas, padėti vaikui ugdyti stokojamus įgūdžius.

Kokius įgūdžius turi įgyti vaikas, kad adaptacija darželyje praeitu sklandžiai? Apie tai, turime galvoti ir tikslingai veikti jau dabar, kad padėtume vaikui pasiruošti darželio lankymui.

Seminaras tėveliams „Kaip paruošti vaiką sėkmingai adaptacijai darželyje“. Vyks ZOOM aplinkoje 2020 m. liepos 8 d. 18-20 val.

Virtualaus seminaro metu analizuosime, kaip sąmoningai veikti patiems ir paruošti vaiką sėkmingai adaptacijai darželyje. Detaliau aptarsime šias temas:

– adaptacijos etapai darželyje

– tėvų ir pedagogų pagalba vaikui susidūrus su adaptacijos sunkumais

– vaikų stokojamų fizinių, emocinių, socialinių ir pažintinių įgūdžių ugdymas

– sėkmingą vaikų adaptaciją lemiantys veiksniai

Vieta: virtuali erdvė (naudojant Zoom programą)

Kaina: 15 eurų,

Seminaro dalyviams bus išduodami pažymėjimai

Registracija E-paštu: info@ugdykim.lt

Registruojantis nurodykite seminaro datą ir savo Vardą Pavardę.

+370 615 10650

Ačiū, už pasitikėjimą ir buvimą kartu.

Daugiau informacijos apie vaikų ugdymą rasite: www.ugdykim.lt

Doc. dr. Sigita Burvytė

Švietimo akademija
Vytauto Didžiojo universitetas
VšĮ „Vaikų ugdymas“ direktorė

 

Lektorė, mokslininkė dr. Sigita Burvytė veda seminarus visoje Lietuvoje pedagogams ir tėvams vaikų ugdymo klausimais. Nuoširdi, atvira, gyvenimiškais pavyzdžiais grindžianti naujausius mokslinius tyrimus ugdytojų ir vaikų tarpusavio santykių stiprinimo tematika – tokią S. Burvytę pažįsta tėvai, vaikai ir pedagogai. Ji drąsiai o kartais ir su humoro gaidele ragina ugdytojus auklėti vaikus kitaip – be išankstinių nuostatų ir įsitikinimų, kūrybiškai. Daugiau lektorės paskaitų galite pasiklausyti YouTube kanale Vaikų ugdymas: https://www.youtube.com/channel/UC1mRaRSj3tzgQBAFkVmjORA